Od lat dostarczamy najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie Zdalnych Badań Wizualnych oraz innych metod Badań Nieniszczących. Są to głównie boroskopy techniczne (przemysłowe) i akcesoria do nich: źródła światła, światłowody, kamery endoskopowe i inne. Od początku, naszą główną linią produktową pozostają najlepsze na świecie endoskopy przemysłowe - wideoskopy techniczne firmy Everest VIT (obecnie GE). Gwarantujemy pełne wsparcie i pomoc w doborze odpowiednich narzędzi do Państwa potrzeb: boroskopy sztywne, boroskopy wysokotemperaturowe, fiberoskopy, endoskopowe źródło światła, proste zestawy inspekcyjne, wyspecjalizowane kamery przemysłowe.

Endoskop przemysłowy, wideoendoskop Mentor iQ

Witamy w nowym świecie Badań Wizualnych. Mentor Visual iQ w wersji HD z Real3D Measurement – Pomiarem Fazowym Real3D oraz Stereo Real3D to przenośne laboratorium badawcze na dłoni. Maksymalna wykrywalność i szybkość badań dzięki TrueSight Imaging - teraz w wytrzymałej, 3 kg, obudowie. Mentor z wysokim, Wizualnym iQ - Szybki, Dokładny i Skomunikowany ze światem zewnętrznym - najnowszy system do Zdalnych Badań Wizualnych od GE.

Czytaj więcej...

Pozostałe produkty

Sprzęt do Badań Wizualnych

Wideoboroskopy

Mentor Visual iQ

 

mentor

 

mentor

Fiberoskopy

fiberoskopy

Boroskopy

boroskopy

Ca-Zoom™ PTZ

ca-zoom Cyfrowy system sterowanej zdalnie kamery do badań w środowiskach ekstremalnych

Radiografia cyfrowa

Wireless Detector

 

soft

 

smoc

Pozostałe produkty

DolphiTech mini

 

Dolphicam2

 

ETT

Starsze

XL Vu

 

XL Vu

 

XLG3 mini

 

xlgo mini

Everest Polska

Everest Polska od ponad 15-tu lat odpowiada za dystrybucję i serwis sprzętu Everest VIT w Polsce. To Jedyna firma w Polsce będąca przedstawicielem tej marki w zakresie sprzedaży, serwisu, doradztwa i szkoleń dla naszych wspólnych Partnerów z branży NDT.
Firma Everest VIT jest światowym liderem w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży sprzętu do Zdalnych Badań Wizualnych. Innowacyjne produkty Everest VIT umożliwiają inspekcję systemów, maszyn, urządzeń oraz infrastruktury przedsiębiorstw w najbezpieczniejszy, najszybszy i najefektywniejszy ekonomicznie sposób.
Nasze narzędzia, to gwarancja skutecznego prowadzenia badań wszędzie tam gdzie bezpieczeństwo, dokładność i precyzja są podstawowym wymogiem tak jak w lotnictwie, energetyce, produkcji, przetwórstwie czy działaniach zapewniających bezpieczeństwo publiczne.

Firma Everest VIT

Firma Everest VIT (wydzielona z Welch Allyn - firmy ze 100 letnią tradycją) od początku, dedykowana była na rynek przemysłowy. Początkowo jako firma serwisowa, a następnie również producent sprzętu RVI dla przemysłu. Pierwszy na świecie przemysłowy wideoboroskop to konstrukcja Everest VIT z 1984 roku. Rozwiązania zastosowane w tym systemie na długie lata ustanowiły standardy i trendy obowiązujące w tej dziedzinie. Kolejne lata to ulepszenia i ciągły rozwój oferty dla przemysłu w zakresie badań wizualnych.
Proces ten trwa do dzisiaj. Firma Everest VIT w 2006 roku, przejęta przez GE, uzyskała nowe możliwości finansowe, co znalazło swoje odzwierciedlenie w innowacyjnych rozwiązaniach nowych serii produktów: XLG3, XLGo i XLVu oraz najnowszy Mentor Visual iQ.
GE IT kontynuując najlepsze tradycje Everest VIT jest obecnie jedyną firmą tak intensywnie rozwijającą technologię Zdalnych Badań Wizualnych. Jako pierwsi na świecie wprowadzieli metodę Pomiaru Fazowego 3D, a ostatnio pomiaru StereoProbe® 3D, to narzędzie przenoszące RVI w XXI wiek, a jego wersja oferowana na platformie Mentor Visual iQ to najpotężniejsze narzędzie badawcze na rynku Zdalnych Badań Wizualnych. 

Kamery inspekcyjneXL Flex i XL Flex+

Rzuć światło na swoje inspekcje

 

MentorVisual iQ Video Probe

Dzięki niezrównanej jakości obrazu i dużej mocy światła Flex i XL Flex + zapewniają doskonałe efekty, którym możesz zaufać. Pomiar stereo pomoże jeszcze lepiej ocenić badaną przestrzeń. Trwałoś i solidność wykonania gwarantuje niskie koszty obsługi. Silniejsze i bardziej prezyjne oświetlenie zwiększy efektywność badań wizualnych. Pomiar stereograficzny umożliwia ocenę głębokości wad. A wsparcie eksperckie oferowane przez firmę GE gwarantuje spokój użytkownika. Wszystko w urządzeniu lekkim, przenośnym i łatwym do użycia. Teraz z pamięcią 16 GB i zmodyfikowanym ekranem LCD 5" we XL Flex+.

Uzyskaj szybko dokładne wyniki.
Całkowicie sprawna i dokładna inspekcja z niezrównaną jakością obrazu plus ekran LCD 5" w XL Flex+.
Uwierz, kiedy zobaczysz. Zredukuj zmęczenie oczu dzięki silnemu oświetleniu i 3-krotnie jaśniejszemu wyświetlaczowi w XL Flex+.

Tnij koszty.
Obniż koszty konserwacji dzięki trwałości, której możesz zaufać, nawet w najtrudniejszych środowiskach inspekcji.

Oceń głębokość wad.
Pomiar stereoskopowy zapewnia dokładną analizę w czasie pracy.

Pozostań elastyczny.
Ważąc tylko 2 kg urządzenie jest lekkie i przenośne, a walizka na kołach ułatwia transportowanie.

Naucz się szybko.
Intuicyjny interfejs zawiera oprogramowanie Menu Directed Inspection (MDI) w wersji 2.0, aplikację do prowadzenia użytkowników przez proces inspekcji i przygotowania wyników do prostszego raportowania.

Doświadcz prawdziwego spokoju.
Uzyskaj natychmiastową pomoc od ekspertów GE, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Teraz z ekranem LCD 5" zapewniającym dokładniejsze inspekcje.
Nowy wyświetlacz XL Flex+ jest o 85% większy i 3-krotnie jaśniejszy, zapewniając krystaliczną ostrość obrazów, niezrównaną w przemyśle. W zestawieniu z zaawansowana optyką i źródłem światła o dużej mocy, oznacza to wyraźniejsze obrazy bezpośrednio na ekranie urządzenia. Ponieważ, kiedy możesz wyraźnie zobaczyć poprawiasz POD, przyspieszasz pracę i uzyskujesz pewniejsze wyniki.

 

flex walizka

flex tab